Належне виконання насосною станцією основної функції перекачування рідини залежить від злагодженої роботи всієї системи, яка складається з насоса, гідроакумулятору, автоматики, манометру, шлангу в металевому плетенні, зворотного клапану. Вихід з ладу одного з елементів призводить до збою роботи всього обладнання. У разі виникнення такої ситуації слід звернутися до спеціаліста, який перевірить стан системи та виявить причину несправності.
Треба пам’ятати, що своєчасне виявлення причин зміни у роботі обладнання збереже ваші час та гроші, дозволить провести заміну однієї частини системи. Продовження використання несправної насосної станції може призвести до перевантаження справних елементів та повністю вивести з ладу систему.
Особливості насосних станцій
Сучасні технології дозволяють виробляти різноманітні потужні насосні станції, які відрізняються від звичайних насосів наявністю:
- Автоматизованої водопостачальної системи.
- Обладнанням для підвищення тиску у гідравлічній системі для забезпечення водою декількох об’єктів (будинку, дачної ділянки та інших).
- Контролюючої системи для залишення води у баку, яку можна використовувати після відключення електропостачання.
Насосні станції також поділяються на види в залежності від об’єму та мети експлуатації на промислові та побутові.
Промислові станції перекачують рідину у великих обсягах, створюючи високе навантаження на систему. Для безперебійної роботи такого обладнання використовується дублююче обладнання, циркуляційні та вакуумні насоси. Здатність роботи такої системи залежить від потужності механізму, можливості легко замінити один з елементів, а також зносостійкості конструкції.
Побутові насосні станції зазвичай використовуються у заміських будинках, де забезпечення водою здійснюється зі свердловини чи колодязя. Вирізняють самовсмоктувальні та автоматичні конструкції, які мають свої особливості.
Самовсмоктувальні станції складаються з насосу, гідроакумулятора з мембранним баком та реле тиску. В автоматичних системах натиск води контролюється електронним обладнанням та відсутній мембранний бак.
Виділяють насосні станції за наявністю в них елементів, які є рушійною силою конструкції:
- Вихрові, де основну роботу виконує лопатеве колесо. Такі станції чуйні до перепадів атмосферного тиску, тому встановлюються у закритих приміщеннях.
- Відцентрові, які за допомогою спеціального колеса створюють необхідний тиск, який підіймає воду вверх з великої глибини.
Каналізаційні насосні станції складаються з декількох насосів, датчиків та трубопроводу. Таке громіздке обладнання потребує періодичного огляду спеціалістом, щоб контролювати погоджену роботу всіх елементів системи.
Часті причини припинення роботи насосної станції
- відключення електропостачання;
- відсутність води в системі;
- несправність насоса;
- несправність мембранного бака;
- вийшов з ладу автоматичний блок та інші підстави.
Ми надаємо якісні послуги по діагностуванню та ремонту обладнання
Спеціалісти нашої компанії з досвідом роботи більше 10 років здійснюють ремонт насосних станцій різних модифікацій. Ми займаємося налагодженням роботи насосного обладнання, проводимо заміну застарілих елементів, діагностуємо роботу станцій, консультуємо та надаємо рекомендації щодо належного використання механізмів.
Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами для погодження зручного часу та місця здійснення ремонту.
Як замовити ремонт насосної станції?
-
Зробіть заявку
Подзвоніть нам або залишіть свої контакти через сайт
-
Дочекайтесь дзвінка менеджера
В найкоротший термін менеджер передзвонить Вам, стосовно заявки і уточнить усю потрібну інформацію.
-
Ремонтні роботи
В найстисліший термін наш майстер проводить ремонт Вашого обладнання.
-
Ремонт завершено
Ви отримуєте повністю справний відремонтований насос, насосну станцію, тощо.